Astronomy Magazine 7.10.2

Astronomy Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Astronomy Magazine odpowiedzialna jest firma Kalmbach Publishing Co..

Liczba pobrań: 977
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Kalmbach Publishing Co.
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Astronomy Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Astronomy Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kalmbach Publishing Co..

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 7.10.2. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić European Urology oraz Autocar.

Ocena:
Twoja ocena: