Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7

Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus RT-N66U Wireless Router Firmware 3.0.0.3.162 lub Toshiba Satellite L650 Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.30111. Aplikacja Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.