ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 BIOS 3501

ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 BIOS 3501 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Asus.

Liczba pobrań: 254
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asus
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 BIOS 3501 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock H61M-VS3 Realtek LAN Driver 5790 for XP i Brother MFC-8950DW Printer BR-Script Driver 1.2.0 x64. ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 BIOS 3501 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: