Asus Maximus V Extreme ASMedia SATA Driver 1.3.4.0

Asus Maximus V Extreme ASMedia SATA Driver 1.3.4.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASMedia.

Liczba pobrań: 526
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASMedia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus Maximus V Extreme ASMedia SATA Driver 1.3.4.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASMedia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz Asus Maximus V Extreme ASMedia SATA Driver 1.3.4.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI GT70 0ND Notebook Nvidia Display Driver 8.17.12.9675 for Win lub Toshiba Satellite L655 PC Diagnostic Tool 3.2.15 for XP. Aplikacja Asus Maximus V Extreme ASMedia SATA Driver 1.3.4.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: