Asus Maximus V Extreme Intel Rapid Start Technology 1.0.0.1022

Asus Maximus V Extreme Intel Rapid Start Technology 1.0.0.1022 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 175
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus Maximus V Extreme Intel Rapid Start Technology 1.0.0.1022 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asus Maximus V Extreme Intel Rapid Start Technology 1.0.0.1022, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7 czy Toshiba Satellite L505 Eco Utility 1.1.12.64 for Windows 7 x64. Asus Maximus V Extreme Intel Rapid Start Technology 1.0.0.1022 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: