Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Patcher

Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Patcher jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asus.

Liczba pobrań: 458
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asus
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Patcher to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L450 Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for Wi i Gigabyte GA-D525TUD (rev. 1.4) Intel Display Driver 7.14.10.2124. Kod programu Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Patcher został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: