Asus P8Z77-V LE Intel Rapid Start Technology Driver 1.0.0.1015

Asus P8Z77-V LE Intel Rapid Start Technology Driver 1.0.0.1015 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 207
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus P8Z77-V LE Intel Rapid Start Technology Driver 1.0.0.1015 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asus P8Z77-V LE Intel Rapid Start Technology Driver 1.0.0.1015, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ColorPlus PDF Printer Driver czy ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Asus P8Z77-V LE Intel Rapid Start Technology Driver 1.0.0.1015 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: