Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8

Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 466
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus P8Z77 WS BUpdater Utility 1.30 czy HP HDX X18-1116TX Premium Notebook NVIDIA Display Driver 8.17.12. Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8