Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400

Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 388
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus X54H Notebook WebCam Utility 3.0.25 for Windows 7 x64 lub Asrock ZH77 Pro3 Intel SATA RAID Preinstall Driver. Kod programu Asus X44C Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: