Asus X44H Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400

Asus X44H Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 323
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus X44H Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technology Dr i Lenovo ThinkCentre Edge 92z USB Drive Flash UEFI BIOS 9XKT15A. Aplikacja Asus X44H Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.400 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: