Asus X44HY Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.40

Asus X44HY Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.40 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 401
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus X44HY Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.40 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus X44HY Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.40, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre M80 HLDS GH60N Firmware NY05 for Windows 7 czy Toshiba Satellite L300D Modem Driver 2.2.97 for Windows 7. Asus X44HY Notebook Intel Turbo Boost Monitor Application 1.0.40 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: