Asus X54C Notebook BIOS 208

Asus X54C Notebook BIOS 208 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Liczba pobrań: 649
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asus
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus X54C Notebook BIOS 208 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asus.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asus X54C Notebook BIOS 208, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite C640 Intel MEI Driver 7.0.0.1144 czy Lenovo ThinkCentre M57p TSST TS-H653F Firmware LE08. Programiści Asus zadbali, by Asus X54C Notebook BIOS 208 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: