Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window

Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 1290
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L300D Acoustic Silencer Driver 3.01.03 for Vis lub Toshiba Satellite C650D Supervisor Password Utility 2.0.0.3 for . Aplikacja Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window