Auto Express Magazine 2.5.4

Auto Express Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Auto Express Magazine odpowiedzialna jest firma Dennis Publishing Ltd.

Liczba pobrań: 965
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Auto Express Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Auto Express Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.4.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także N-Photo: the digital photography magazine for Nikon SLR camera u oraz Kandy Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: