Auto Motor & Sport 1.6.2

Auto Motor & Sport to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Auto Motor & Sport zostało stworzone przez firmę iRead new media AB.

Liczba pobrań: 488
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
iRead new media AB
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Auto Motor & Sport to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Auto Motor & Sport zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio iRead new media AB.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.6.2. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić BJPhoto: iPhone Edition oraz Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga.

Ocena:
Twoja ocena: