Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA) 1.3.1

Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA) to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Edukacja. Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Liczba pobrań: 690
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AVT-Korporacja Sp. z o.o.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.3.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Audi Driver Magazine oraz STYLEBY+.

Ocena:
Twoja ocena: