Avast! 5 Professional Edition 5.1.889

Wszechstronny program antywirusowy, posiadający kilka modułów umożliwiających kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi programami. Oprócz standardowego skanera, program posiada skaner działający w linii komend, zaawansowany interfejs uzytkownika, ochronę w czasie rzeczywistym, opcję blokowania skryptów oraz uaktualnienie inicjalizowane przez serwer firmy (a nie przez sam program).

Liczba pobrań: 551
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
ALWIL Software
Rozmiar: 48.85 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Avast! to wszechstronny program antywirusowy, posiadający kilka modułów umożliwiających kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi programami. Oprócz standardowego skanera, program posiada skaner działający w linii komend, zaawansowany interfejs uzytkownika, ochronę w czasie rzeczywistym, opcję blokowania skryptów, uaktualnienie inicjalizowane przez serwer firmy (a nie przez sam program). Aplikacja wykrywa wszelkiego rodzaju wrogie programy i automatycznie aktualizuje definicje wirusów (niezbędny jest dostęp do Internetu).

Piąta wersja najpopularniejszego darmowego antywirusa ma nowy oręż: zmodernizowany silnik antywirusowy. Avast 5 Free potrafi teraz skanować zasoby przy użyciu metod heurystycznych. Producent zaprezentował tę funkcję już w poprzednich odsłonach edycjach programu, ale dopiero teraz działa ona, tak jak należy. Wprowadzono także funkcję zarządzania potencjalnie niebezpiecznymi programami, która umożliwia. Pozwala ona określićenie, jak Avast 5 Free ma reagować w przypadku razie wykrycia takiego programu w sieci P2P lub na stronie WWW – np.. Przerywając połączenie.

UWAGI

Wersja 30-dniowa.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Avast! 5 Professional Edition

Windows:

Testowe wersje Avast! 5 Professional Edition