Backdrop Designer Full 1.0

Program jest dodatkiem do Photoshopa służącym do tworzenia tekstur i wzorów. Tak stworzone elementy możemy wykorzystać jako tło w zdjęciach cyfrowych lub prezentacjach. Aplikacja zawiera kilkaset gotowych tekstur i map, oraz umożliwia tworzenie własnych efektów poprzez zmianę podstawowych ustawień takich jak: rozmycie, przezroczystość i "mutacja".

Liczba pobrań: 738
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Digital Anarchy
Rozmiar: 15.21 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program jest dodatkiem do Photoshopa służącym do tworzenia tekstur i wzorów. Tak stworzone elementy możemy wykorzystać jako tło w zdjęciach cyfrowych, prezentacjach lub innych zastosowaniach. Wywołanie modułu z menu Filter powoduje pojawienie się cieniowanego interfejsu z paletami, które są dobrze rozmieszczone na całym ekranie. Za pomocą palety Texture możemy wybrać podstawowy wzór i kombinację kolorów, natomiast paleta Shadow zawiera obrazki w skali szarości, które można wybrać w celu mapowania wypukłości (bump map). Efekt połączenia tekstury z mapowaniem jest widoczny w dużym oknie Combination, które znajduje się pomiędzy dwoma paletami.

Aplikacja zawiera kilkaset gotowych tekstur i map, oraz umożliwia tworzenie własnych efektów poprzez zmianę podstawowych ustawień takich jak: rozmycie, przezroczystość i "mutacja".

Ocena:
Twoja ocena: