Bad Man 1.0

Bad Man przenosi nas do świata opanowanego przez gorszą wersję słynnego człowieka nietoperza. W tej platformówce wcielamy się w tytułowego bohatera, którego zadaniem jest ściganie ludzi (głównie staruszek i zakonnic), traktowanie ich paralizatorem i zabieranie kosztowności.

Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Francisco Munguia
Rozmiar: 8.68 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bad Man przenosi nas do świata opanowanego przez gorszą wersję słynnego człowieka nietoperza. W tej platformówce wcielamy się w tytułowego bohatera, którego zadaniem jest ściganie ludzi (głównie staruszek i zakonnic), traktowanie ich paralizatorem i zabieranie kosztowności. Oczywiście mile widziane jest także dewastowanie wszelkich wyróżniających się elementów otoczenia. W trakcie rozgrywki warto zwrócić uwagę na poziom wytrzymałości – każdorazowe bliskie spotkanie z przeciwnikiem zakończy się otrzymanie znacznych obrażeń.

Bad Man jest stosunkowo prosty w obsłudze – wystarczą jedynie strzałki oraz klawisze A, S, D (pełna klawiszologia podawana jest przed rozpoczęciem rozgrywki). Plusem tego tytułu jest także fakt, iż nie zajmuje on dużej ilości miejsca na dysku i nie musi być instalowany (wystarczy tylko uruchmić odpowiedni plik EXE).

Ocena:
Twoja ocena: