Battery Solo Widget Pro 3.3

Battery Solo Widget Pro to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Battery Solo Widget Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Pedro Maicas.

Liczba pobrań: 517
Cena/licencja: 5,64 zł
Producent/dystrybutor
Pedro Maicas
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Battery Solo Widget Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Battery Solo Widget Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Pedro Maicas

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 3.3. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Voodoo Sound Plus oraz Equalizer Unlock Key.

Ocena:
Twoja ocena: