Battlefield Bad Company 2 Beta Client (multiplayer)

Instalator trybu multiplayer gry Battlefield Bad Company 2, udostępnionej w ramach zamkniętych betatestów. Battlefield: Bad Company 2 to bezpośrednia kontynuacja wielkiego hitu z minionego roku. Gracze ponownie dołączą do oddziału żołnierzy i wezmą udział w działaniach wojennych na wielką skalę. Wiadomo, że za grafikę tytułu odpowiedzialny będzie silnik Frostbite, który sprawdził się w pierwszej części Battlefied: Bad Company.

Liczba pobrań: 1355
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Electronic Arts
Rozmiar: 1527.81 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Instalator trybu multiplayer gry Battlefield Bad Company 2, udostępnionej w ramach zamkniętych betatestów. W trakcie instalacji gry należy podać numer seryjny, który można uzyskać na oficjalnej stronie testów.

Battlefield: Bad Company 2 to bezpośrednia kontynuacja wielkiego hitu z minionego roku. Gracze ponownie dołączą do oddziału żołnierzy i wezmą udział w działaniach wojennych na wielką skalę. Wiadomo, że za grafikę tytułu odpowiedzialny będzie silnik Frostbite, który sprawdził się w pierwszej części Battlefied: Bad Company. Kontynuacja dostępna będzie w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Ocena:
Twoja ocena: