BBC Music Magazine 1.5.0

BBC Music Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. BBC Music Magazine powstało w studiu firmy Immediate Media Company Bristol Limited.

Liczba pobrań: 784
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Immediate Media Company Bristol Limited
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

BBC Music Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. BBC Music Magazine zostało stworzone przez firmę Immediate Media Company Bristol Limited.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.5.0.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Runner’s World ITA oraz FX Trader Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: