Beautiful Kitchens Magazine 1.0

Beautiful Kitchens Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Beautiful Kitchens Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio IPC Media Limited.

Liczba pobrań: 551
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
IPC Media Limited
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Beautiful Kitchens Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Beautiful Kitchens Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników IPC Media Limited.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa oraz Seventeen Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: