BetterBatteryStats 1.10.1.0

BetterBatteryStats to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. BetterBatteryStats zostało stworzone przez firmę Sven Knispel.

Liczba pobrań: 947
Cena/licencja: 8,36 zł
Producent/dystrybutor
Sven Knispel
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

BetterBatteryStats to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Za stworzenie BetterBatteryStats odpowiedzialna jest firma Sven Knispel.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.10.1.0. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić 3G Watchdog Pro oraz Apex Launcher Pro.

Ocena:
Twoja ocena: