Bike Mag 2.5.7

Bike Mag to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Bike Mag dzięki zaangażowaniu pracowników Grind Media, LLC.

Liczba pobrań: 638
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Grind Media, LLC
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bike Mag to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Bike Mag to aplikacja wprowadzona na rynek przez Grind Media, LLC

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.7. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także Digital Photographer oraz CHIP.

Ocena:
Twoja ocena: