Block Man 1.0

Block Man to ciekawa gra logiczna, w której naszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki i doprowadzenie naszej postaci (niebieskiego, sympatycznego kwadratu) do końca poziomu.

Liczba pobrań: 767
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lourens Schuijtemaker
Rozmiar: 2.41 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Block Man to ciekawa gra logiczna, w której naszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki i doprowadzenie naszej postaci (niebieskiego, sympatycznego kwadratu) do końca poziomu. Teoretycznie wszystko jest jasne: by odblokować portal do następnego etapu, musimy zebrać wszystkie złote gwiazdki znajdujące się na placu gry. Nie będzie to jednak proste, bowiem bardzo często są one skrzętnie poukrywane lub umieszczone w niebezpiecznym miejscu (kolce czy też latające obiekty, które zniszczą naszego bohatera natychmiast po dotknięciu).

Block Man nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku twardym. Tytuł ten jest także prosty w obsłudze (sterujemy strzałkami oraz myszką), a jedyny mankament może stanowić prosta grafika wyświetlana w stosunkowo niskiej rozdzielczości. Wada ta zdecydowanie jednak zanika i staje się niemal niezauważalna, dzięki wciągającym zagadkom.

Ocena:
Twoja ocena: