Bloomberg Businessweek+ 1.4.1

Bloomberg Businessweek+ to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Bloomberg Businessweek+ zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bloomberg Finance LP.

Liczba pobrań: 604
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bloomberg Finance LP
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bloomberg Businessweek+ to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Bloomberg Businessweek+ zostało stworzone przez firmę Bloomberg Finance LP.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.4.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Nikon Pro oraz Arsenal Official Matchday Programme.

Ocena:
Twoja ocena: