Bloomberg Markets+ 1.0.1

Bloomberg Markets+ to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Bloomberg Markets+ odpowiedzialna jest firma Bloomberg Finance LP.

Liczba pobrań: 911
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bloomberg Finance LP
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bloomberg Markets+ to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Bloomberg Markets+ może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Bloomberg Finance LP

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.1 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad oraz Linux Format: the voice of the Linux and Open Source community.

Ocena:
Twoja ocena: