BULLETT 1.0

BULLETT to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. BULLETT może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Bullett Media LLC

Liczba pobrań: 417
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bullett Media LLC
Rozmiar: 12 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

BULLETT to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie BULLETT odpowiedzialna jest firma Bullett Media LLC.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Tips & Tricks Series oraz Company Magazine UK.

Ocena:
Twoja ocena: