Cafe Racer 1.2

Cafe Racer to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Cafe Racer dzięki zaangażowaniu pracowników Simplicissimus Book Farm srl.

Liczba pobrań: 607
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Simplicissimus Book Farm srl
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cafe Racer to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Cafe Racer może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Simplicissimus Book Farm srl

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.2. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także Total Guitar: Europe’s best selling guitar magazine with tab and oraz ELLE Mag.

Ocena:
Twoja ocena: