Car and Driver for iPad 2.0.1

Car and Driver for iPad to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Car and Driver for iPad odpowiedzialna jest firma Hachette Filipacchi Media U.S..

Liczba pobrań: 572
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hachette Filipacchi Media U.S.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Car and Driver for iPad to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Car and Driver for iPad to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hachette Filipacchi Media U.S.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.0.1 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić V Man for iPad oraz Easy Food Cookbook.

Ocena:
Twoja ocena: