Ccleaner Portable 4.12.4657

Ccleaner Portable to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu Windows działa szybciej, efektywniej, a na dysku twardym pozostaje więcej wolnego miejsca.

Liczba pobrań: 2106
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Piriform Ltd.
Rozmiar: 5.01 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ccleaner Portable to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu system Windows działa szybciej, efektywniej, a na dysku twardym pozostaje więcej wolnego miejsca. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku.

CCleaner jest bardzo szybki w działaniu, oraz umożliwia usuwanie Internet Explorer Cache, Historii, Cookies, Index.dat, ostatnio otwierane adresy URL. Dzięki niemu pozbędziemy się plików z kosza, katalogów plików tymczasowych oraz plików tymczasowych innych aplikacji (Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce i wiele innych). Dzięki skanerowi rejestru możemy być pewni, że stare lub nieużywane wpisy nie będą spowalniały systemu. Program zapewnia współpracę z aplikacjami takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox . Twórcą aplikacji jest Piriform.

W najnowszym wydaniu ulepszono przede wszystkim obsługę Opery, ulepszono czyszczenie ciasteczek z Facebooka i Twittera, dodano obsługę Xilisoft Video Converter , DVD Ripper, dBpoweramp i SyncBackFree.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Ccleaner Portable

Windows: