Condé Nast Traveler 3.9

Condé Nast Traveler to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Użytkownicy mogą korzystać z Condé Nast Traveler dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital.

Liczba pobrań: 952
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Condé Nast Traveler to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nawigacja GPS. Condé Nast Traveler powstało w studiu firmy Condé Nast Digital.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.9 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Snowboarder Magazine oraz WolaPark.

Ocena:
Twoja ocena: