CPU Usage Monitor 3.0.4

CPU Usage Monitor to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. CPU Usage Monitor powstało w studiu firmy Pocket App Builders.

Liczba pobrań: 782
Cena/licencja: 3,18 zł
Producent/dystrybutor
Pocket App Builders
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

CPU Usage Monitor to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. CPU Usage Monitor może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Pocket App Builders

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 3.0.4. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Synodroid Pro oraz PhoneWeaver.

Ocena:
Twoja ocena: