Cut the Rope: Experiments HD 1.1.4

Cut the Rope: Experiments HD to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Logiczne. Użytkownicy mogą korzystać z Cut the Rope: Experiments HD dzięki zaangażowaniu pracowników ZeptoLab.

Liczba pobrań: 474
Cena/licencja: 6,34 zł
Producent/dystrybutor
ZeptoLab
Rozmiar: 45 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cut the Rope: Experiments HD to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Logiczne. Cut the Rope: Experiments HD może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników ZeptoLab.

Gra przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.1.4. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat gier, aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Football Manager Handheld 2012 oraz Drop7 by Zynga.

Ocena:
Twoja ocena: