Cut the Rope: Experiments 1.1.4

Cut the Rope: Experiments to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Logiczne. Za stworzenie Cut the Rope: Experiments odpowiedzialna jest firma ZeptoLab.

Liczba pobrań: 1052
Cena/licencja: 3,17 zł
Producent/dystrybutor
ZeptoLab
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Cut the Rope: Experiments to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Logiczne Cut the Rope: Experiments wprowadzono na rynek przez ZeptoLab

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.1.4. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Pogodynka PRO oraz Titanium Backup PRO Key ? root.

Ocena:
Twoja ocena: