Dalmierz - Smart Measure Pro 2.3.2

Dalmierz - Smart Measure Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Dalmierz - Smart Measure Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Smart Tools co..

Liczba pobrań: 3856
Cena/licencja: 2,99 zł
Producent/dystrybutor
Smart Tools co.
Rozmiar: 49 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dalmierz - Smart Measure Pro to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Dalmierz - Smart Measure Pro powstało w studiu firmy Smart Tools co..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 2.3.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić DSLR Controller (BETA) oraz Season Zen HD.

Ocena:
Twoja ocena: