dc285_w9x_200_ps.zip 2001-09-05

dc285_w9x_200_ps.zip są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Xerox.

Liczba pobrań: 730
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xerox
Rozmiar: 1 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

dc285_w9x_200_ps.zip to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Xerox.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus Eee PC 1215T Netbook Intel NM10 AHCI Controller Driver 9.6. i ColorPlus PDF Printer Driver. dc285_w9x_200_ps.zip to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: