dc405_w2k-xp_230_ps.zip 2.3.0

dc405_w2k-xp_230_ps.zip jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Xerox.

Liczba pobrań: 654
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xerox
Rozmiar: 130
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

dc405_w2k-xp_230_ps.zip to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Xerox.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz dc405_w2k-xp_230_ps.zip, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Adobe Universal PostScript Printer Driver lub Lenovo ThinkPad Edge E325 BIOS Update Utility 1.15. Aplikacja dc405_w2k-xp_230_ps.zip może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: