Dell Alienware Area-51 Nvidia GeForce GTX 590 Display Driver 270

Dell Alienware Area-51 Nvidia GeForce GTX 590 Display Driver 270 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell Alienware Area-51 Nvidia GeForce GTX 590 Display Driver 270 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Dell Alienware Area-51 Nvidia GeForce GTX 590 Display Driver 270 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby SAMSUNG Mobile USB Networking Driver 2.9.505.831, czy EnGenius EPI-3601S PCI Adapter Driver 2.0.1 for Windows 7. Dell Alienware Area-51 Nvidia GeForce GTX 590 Display Driver 270 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: