Dell Alienware Aurora-R2 ATI Radeon HD 5770 Display Driver 8.66

Dell Alienware Aurora-R2 ATI Radeon HD 5770 Display Driver 8.66 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ATI.

Liczba pobrań: 364
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ATI
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell Alienware Aurora-R2 ATI Radeon HD 5770 Display Driver 8.66 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma ATI.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock 960GM-S3 FX XFast USB Utility 3.02.31 i Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows . Aplikacja Dell Alienware Aurora-R2 ATI Radeon HD 5770 Display Driver 8.66 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: