Dell Dimension 2010 Seagate HDD Firmware JC49

Dell Dimension 2010 Seagate HDD Firmware JC49 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Seagate.

Liczba pobrań: 340
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Seagate
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell Dimension 2010 Seagate HDD Firmware JC49 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Seagate.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway LT31 Atheros WLAN Driver 7.7.0.267 for XP i Sony KDL-32EX400 BRAVIA HDTV Firmware 4.110GAL. Dell Dimension 2010 Seagate HDD Firmware JC49 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: