Dell XPS One 2710 BIOS X28

Dell XPS One 2710 BIOS X28 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Dell.

Liczba pobrań: 382
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dell XPS One 2710 BIOS X28 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Dell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Dell XPS One 2710 BIOS X28 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP HDX X16T-1100 CTO Premium Notebook Intel Chipset Installation czy Toshiba Satellite P300D TS-L632 ODD Firmware TO02. Dell XPS One 2710 BIOS X28 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: