Demo Builder 9.1.0

Demo Builder to wygodny w obsłudze program do tworzenia prezentacji i filmów instruktażowych. Doskonale nadaje się dla firm czy placówek edukacyjnych.

Liczba pobrań: 846
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Tanida Inc.
Rozmiar: 27.98 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Demo Builder to użyteczny program dla firm, biur oraz do prowadzenia szkoleń. Pozwala na stworzenie prezentacji wyjaśniającej dane zagadnienie. Mamy tu kilka sposobów jej wykonania - filmy z adnotacjami, pokazy slajdów z podkładem głosowym czy też połączone klipy wideo z możliwością dodania do nich głosu. Działa to w prosty sposób - za pomocą aplikacji nagrywamy to, co dzieje się na ekranie, następnie dodajemy głos - na żywo albo w postprodukcji, całość edytujemy i gotowe.

Demo Builder umożliwia również dodanie efektów graficznych do całości. mamy tu sporo gotowych do wykorzystania szablonów, możemy także stworzyć prezentację od podstaw. Otrzymujemy szereg wygodnych narzędzi edycyjnych wraz z możliwością przesyłania stworzonego klipu wprost z poziomu programu na nasze konto w YouTube. O możliwościach Demo Builder można przekonać się dzięki wydaniu trial. Pozwala ono na używanie go przez 15 dni.

Ocena:
Twoja ocena: