Deus Ex: Human Revolution Trainer +11

Deus Ex: Human Revolution +11 Trainer to program ułatwiający prowadzenie rozgrywki w grze Deus Ex: Human Revolution. Aplikacja umożliwia nam korzystanie z nieograniczonego zdrowia, wytrzymałości oraz energii. Nasi przeciwnicy padają od jednego trafienia. Korzystamy również z nieograniczonej amunicji oraz nie ma potrzeby przeładowywania broni. Nie musimy również przejmować się limitem czasowym podczas przełamywania elektronicznych zabezpieczeń. . Trainer działa z grą w wersji 1.0.618.8 oraz 1.1.622.0

Liczba pobrań: 4956
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HoG
Rozmiar: 414 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Deus Ex: Human Revolution +11 Trainer to program ułatwiający prowadzenie rozgrywki w grze Deus Ex: Human Revolution. Aplikacja umożliwia nam korzystanie z nieograniczonego zdrowia, wytrzymałości oraz energii. Nasi przeciwnicy padają od jednego trafienia. Korzystamy również z nieograniczonej amunicji oraz nie ma potrzeby przeładowywania broni. Nie musimy również przejmować się limitem czasowym podczas przełamywania elektronicznych zabezpieczeń. Trainer działa z grą w wersji 1.0.618.8 oraz 1.1.622.0.

Deus Ex: Human Revolution to bardzo udana gra będąca połączeniem shootera i RPG.. Przenosimy się do roku 2027, i przejmujemy kontrolę nad ochroniarzem o imieniu Adam Jansen.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Deus Ex: Human Revolution Trainer