Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography 2.2.5

Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Za stworzenie Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography odpowiedzialna jest firma Future plc.

Liczba pobrań: 1004
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 26 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography powstało w studiu firmy Future plc.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.2.5.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Real Madrid Grada Blanca oraz Astronomy Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: