Domus 1.0.5

Domus to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z Domus dzięki zaangażowaniu pracowników Editoriale Domus S.p.A..

Liczba pobrań: 748
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Editoriale Domus S.p.A.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Domus to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Domus powstało w studiu firmy Editoriale Domus S.p.A..

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0.5. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Apps Magazine App oraz Internet Marketing Mag.

Ocena:
Twoja ocena: