Dragon, Fly! Full 3.05

Dragon, Fly! Full to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Za stworzenie Dragon, Fly! Full odpowiedzialna jest firma Four Pixels.

Liczba pobrań: 491
Cena/licencja: 6,99 zł
Producent/dystrybutor
Four Pixels
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dragon, Fly! Full to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Dragon, Fly! Full powstało w studiu firmy Four Pixels.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 3.05. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych gier i aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl. Zachęcamy także do pobierania innych gier. Warto polecić Drop7 by Zynga oraz Monsters Ate My Condo.

Ocena:
Twoja ocena: