Driver Genius Professional Edition 15.0.0.1021

Driver Genius to aplikacja przeznaczona do automatycznej aktualizacji sterowników. Posiadanie najnowszych, co znacznie wpływa na jakość i szybkość działania komputera.

Liczba pobrań: 2787
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Driver-Soft Inc.
Rozmiar: 10 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Driver Genius to aplikacja do automatycznej aktualizacji sterowników. Program że samoczynnie wyszuka zaktualizowane sterowniki do wszystkich urządzeń znajdujących się w komputerze i pozwoli na wygodne zarządzanie już istniejącymi. Z pomocą Driver Genius można robić kopie zapasowe sterowników, przywracać je i przeprowadzać deinstalację. Opcja robienia backupu przydaje się zwłaszcza jeśli mamy nietypowy sprzęt, do którego sterowniki ciężko znaleźć.

Baza programów w Driver Genius Professional zawiera informacje o ponad 60 tysiącach sterowników i obejmuje między innymi płyty główne, karty graficzne i sieciowe, modemy, myszy, drukarki, skanery czy klawiatury. Aby zabezpieczyć komputer przed nowym, ale wadliwym programem Driver Genius może stworzyć kopię starej wersji i punkt przywracania systemu, a w razie awarii przywrócić prawidłowo działający wariant. Kopia zapasowa sterowników ułatwia również ich aktualizację po reinstalacji Windows.

Nowe wydanie to dodanie wsparcia dla Windows 10 Technical Preview, trybu "silent driver installation" (instalacja w tle), nowe narzędzie do usuwania starych sterowników oraz poprawki bugów.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Driver Genius

Windows: