Driver Manager Application 1.0

Driver Manager Application to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Dorandia Computer Services.

Liczba pobrań: 743
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dorandia Computer Services
Rozmiar: 25 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Driver Manager Application jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Dorandia Computer Services.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Extensa 4620Z Notebook Broadcom LAN Driver 10.26.0.0 for XP i win2kps410328-070312-chapON.zip. Driver Manager Application to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: